wtorek, 17 maja 2016

Jazz ulubiony, zainteresujcie sie proszę...JAZZ JAM SESSION


W poniedzialek 23 maja o godzinie 20:00 Centrum Sztuki IMPART  zaprasza fanów jazzowego grania do klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 .

Stęsknionych za regularną obecnością jazzowych dźwięków nie brakuje w mieście odbywającego się  zwykle wiosną Jazzu nad Odrą - jednego z najstarszych festiwali jazzowych w Polsce. Na szczęście, tradycja pozafestiwalowego, klubowego grania w naszym mieście ma się coraz lepiej, gdyż coraz śmielej pojawiają się kolejne kluby, w których da się posłuchać ambitniejszej muzyki improwizowanej na żywo.

Klub Autograf przy Imparcie na Mazowieckiej należy do tych właśnie miejsc we Wrocławiu, gdzie na żywo i regularnie można posłuchać dobrego jazzu. 
Nie dziwi więc, że odbywające się tutaj comiesięczne  - w jeden z poniedziałków - jam sessions mają swoich stałych bywalców. W dobrym towarzystwie, w otoczeniu stworzonych przez Cezarego Chrzanowskiego wielkoformatowych fotosów gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, przyjemnie się oddycha atmosferą jazzowego klubu.
O muzyczną stronę wieczoru dbają:
Piotr Szwec - saksofon
Dominik Mąkosa - piano
Kamil Pełka - kontrabas
Wojtek Buliński - perkusja

AUTOGRAF KLUB CENTRUM SZTUKI IMPART
Wrocław, ul. Mazowiecka 17  Tel:  691 203 553
WSTĘP WOLNY

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza