czwartek, 1 października 2015

Blog Aktywnego Seniora wyróżniony!

Fundacja FaniMani zajmująca się wspieraniem organizacji i pomagająca w zbieraniu funduszy na działanie stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji pożytku publicznego przygotowała zestawienie 18 najaktywniejszych blogów organizacji pozarządowych. Blog Aktywny Senior znalazł się na tej liście dzięki niestrudzonym redaktorkom, które wyszukują ciekawe wydarzenia i informują nas o nich oraz dzięki wszywszystkim tym, którzy odwiedzają nasz blog.

Stworzyliśmy listę blogów organizacji i inicjatyw społecznych, które naszym zdaniem warto obserwować. Uważamy, że Wasz blog zasługuje na wyróżnienie, dlatego z przyjemnością uwzględniliśmy go na naszej liście, którą znajdą Państwo we wpisie na blogu FaniMani.pl
- Redakcja FaniMani.pl

Blok Aktywnego Seniora można odnaleźć na 17 pozycji w zestawieniu, ale jak podkreśla Fundacja FaniMani kolejność blogów jest przypadkowa i nie odzwierciedla ich aktywności.

Więcej najaktywniejszych blogach można przeczytać w poniższym artykule:

Najaktywniej blogujące organizacje – 18 blogów, które warto obserwować

Zapraszamy do lektury i jeszcze raz gratulujemy!

2 komentarze:

 1. Halinko i Majko,

  to jest Wasz ogromny sukces! Cieszy on mnie bardzo.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, bardzo dziękuję ale uważam że największe gratulacje należą się Markowi i Konradowi. Majce również za wspaniałe relacje .
  Wszyscy dokładajmy cegiełki a rezultaty przyjdą same.

  OdpowiedzUsuń