czwartek, 11 września 2014

Wyjątkowa propozycja dla pań...

 
Fundacja Mentis
 
Nachodzą Cię czasem refleksje w stylu „co mogę zrobić aby czuć się lepiej?” lub „czy moje życie może wyglądać inaczej?” Chcesz nie tylko żyć wygodnie, ale także rozwijać się?


Jeśli chcesz coś zmienić to potrzebna jest Ci otwartość na nowe …

My, zespół Fundacji Mentis, jesteśmy skuteczni w generowaniu pozytywnych wibracji, inspirowaniu do rezygnacji z utartych ścieżek myślenia, którymi prowadzi nasz umysł i świat wokół nas. Przyjdź, zyskasz szerszą perspektywę widzenia dobrze znanych Tobie spraw. Może podczas naszych warsztatów zaczerpniesz inspiracji do nowego? Zaryzykuj spotkanie z samą sobą oraz innymi, ciekawymi życia ludźmi. Przekonaj się jak wiele inspiracji jest dookoła!
Nasze pozytywne wibracje... Twoja pozytywna energia!
Proponujemy taniec, kuchnię na jesień, slow i malowanie...
Chcesz wiedzieć więcej?....

Bardo się cieszymy ze do nas zaglądasz...

Taniec
Aby choć jeszcze prze chwilę zatrzymać w nas energię Słońca i wakacji serdecznie zapraszamy Panie na spotkanie z ruchem. Zrelaksowana, rozluźniona, przy wspaniałej muzyce, poczujesz swoje ciało, odnajdziesz z nim kontakt w kameralnym, kobiecym gronie. Zapomnisz na chwilę o świecie, będziesz tylko TY, muzyka i inne kobiety w wirującym kręgu :-). Nasza świetna choreografka - Agnieszka, sprawi, że czas spędzony z nami pobudzi Twoją energię na dłuuugi czas. Weź udział "W Rytmach Kobiecości" - 23 września (wt., godz. 18.00 - 21.00).

Kuchnia na jesień
Chcesz przygotować się do zdrowych jesiennych i zimowych dni? Zależy Ci na dobrym samopoczucia dla siebie i rodziny? Dowiedz się jak przy pomocy dobrze skomponowanej diety będziesz mogła cieszyć się urokami jesieni bez kataru! Zapraszamy na wykład połączony z przepyszną degustacją podczas spotkania pt. "ABC Zdrowia na talerzu. Wzmocnij swoją odporność i uchroń siebie przed infekcjami" - 25 września (czw., godz. 18.00 - 19.00).

Slow
Żyjesz w szybkim tempie, ale chcesz się zatrzymać? Chcesz poznać korzyści ze stosowania w życiu "UWAŻNOŚCI"? Jesteś spragniona chwili spokoju, chwili "tylko dla siebie"? Proponujemy Ci warsztat, podczas którego poznasz kilka pomysłów na zwolnienie tempa życia i dowiesz się jak bez rewolucji w życiu zadbać o swoją chwilę wytchnienia -> "Dokąd tak się spieszysz? Zatrzymaj się i smakuj życie" -30 września (wt. 18.00 - 21.00).

Malowanie
Pragniesz rozeznać się we własnych emocjach, których ostatnio doświadczasz i szukasz do nich drogi? Lubisz "aktywnie myśleć" i forma wyrażania siebie przez malowanie jest Ci bliższa od rozmowy? Chcesz poczuć twórczą radość i odprężenie? Spotkaj się z nami na warsztacie malowania intuicyjnego! - "Malowanie intuicyjne - jestem inspiracją dla samego siebie" - 11 października (sob. godz. 10.00 - 16.00).

Fundacja Mentis Sztuka Świadomego Życia
tel. 733 422 785
warsztaty@mentisfundacja.org 
Kontakt do nas
ul. Legnicka 65, Wrocław
tel. +48 71 359 75 00
e-mail: biuro@sektor3.wroclaw.pl
www.sektor3.wroclaw.pl
www.fundacja-umbrella.org.pl

Informację udostępnia:
Fundacja Aktywny Senior
54-206 Wrocław tel. 605 257 600
ul. Legnicka 65 www.f-as.pl

1 komentarz:

 1. Jestem zainteresowana informacją warsztatem malowania intuicyjnego.
  W związku z tym mam pytania:
  1, czy to są warsztaty jednorazowe 11 października
  2. czy to są płatne zajęcia
  3. Jakie materiały należy zakupić lub czy są bezpłatne?
  proszę o więcej informacji

  Alina Struzik

  OdpowiedzUsuń