piątek, 5 września 2014

Projekt dla Seniorów

Redakcja "Czerwonego Portfelika Senior" wraz z Instytutem Badawczym Beeline Research&Consulting zaprasza do wzięcia udziału w badaniach opinii seniorów: Projekt badawczy "Świat Seniorów" ruszył w lipcu, a dziś zapraszamy do kolejnych spotkań będących jego kontynuacją.

1. Grupa dyskusyjna
Badanie będzie miało charakter spokojnej rozmowy w gronie osób zbliżonych wiekiem (od 6 do 8 osób), przy kawie, herbacie i ciastkach. Spotkanie jest sposobem na wymianę opinii i źródłem cennych informacji o zwyczajach, oczekiwaniach i opiniach nt. produktów i usług skierowanych do seniorów.
 
W trakcie spotkania nikt nie będzie niczego sprzedawał, ani zachęcał do korzystania z określonych produktów, czy usług. Dyskusja ma wyłącznie na celu dzielenie się opiniami, doświadczeniami.
Spotkanie będzie trwało ok. 1,5 - 2 h. Uczestnicy badania otrzymają wartościowy upominek. Badanie odbędzie się między 10 a 17 września w siedzibie Instytutu Badawczego Beeline Research&Consulting ul. Rydygiera 2a/17 we Wrocławiu (1 piętro nad Rossmanem).

Do badania zapraszamy osoby: w wieku 65-75 lat, chętne, otwarte do dzielenia się swoimi opiniami, podejmujące samodzielne decyzje w prawie zakupu i wyboru produktów i usług z różnych branż.  

2. Zapraszamy również do indywidualnych spotkań z badaczami w naturalnym środowisku osoby badanej, w domu, na osiedlu. Do badania zapraszamy osoby:  w wieku 55-75 lat, otwarte, chętne do dzielenia się swoimi opiniami, aktywnie spędzające czas wolny.
Zapraszamy Was do przesłania tej wiadomości osobom, które mogą  być zainteresowane podzieleniem się swoją opinią. 
Aby zgłosić się do badania lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505 151 952 - Marta Chajec.

Redakcja Czerwonego Portfelika Senior 
tel. 505 - 151 - 952 | www.czerwonyportfelik.pl
ul. Świdnicka 28 lok. 206C | 50-068 Wrocław

1 komentarz:

  1. To ciekawa, uczciwa, i taka intelektualna ( ! ) propozycja...
    Mnie się podoba dlatego, że można spokojnie przedstawić swój punkt widzenia w wielu ważnych dla nas seniorów sprawach. To nie jest takie codzienne, że ktoś chce poznać naszą opinie w sprawie... Skorzystajmy z takiej okazji, którą szkoda byłoby przegapić. Dzięki Halinko, że wypatrzyłaś i udostępniłaś dla nas tę ciekawą propozycje. Pozdrawiam Majka.

    OdpowiedzUsuń