środa, 26 marca 2014

Wieczór francuski.

Zapraszamy na wieczór poświęcony kulturze Francji.
Kiedy: 31 marca 2014r.  godz.17.30
Gdzie: Sektor 3 sala konferencyjna
Wolontariuszka z Francji wygłosi prezentację na temat swojego kraju. W planie: degustacja potraw, gry, konkursy, pokaz filmów i zdjęć.

Wieczór współfinansowany jest przez Gminę Wrocław http://www.wroclaw.pl/ i program Młodzieży w Działaniu http://www.mlodziez.org.pl/. Z ramienia Stowarzyszenia Semper Avanti zaprasza Agata Nassim.

2 komentarze:

  1. Spotkanie poświęcone kulturze Francji było miłym spędzeniem czasu, a jednocześnie można było poznać poszczególne regiony Francji.Wolontariuszka w swojej prezentacji starała się nam przybliżyć swój region z którego pochodziła i gdzie spędziła swoje dzieciństwo,Spotkanie zakończyło się konkursem z wiedzy o tym kraju,Francji, wręczono nagrody.Spotkanie zakończyło się degustacją potraw lecz niestety żab i ślimaków nie było, ale się bez nich obyło i ogólnie było miło.

    Alina Struzik

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Alina że napisałaś tych ciekawych zdań kilka..
    Dziękuję bardzo, być nie mogłam, a bardzo ciekawa byłam tej prezentacji, klimatu i atmosfery. Przynajmniej coś wiem i mam satysfakcję że było miło. Byłam dwa lata temu na wakacjach tam właśnie przez dwa tygodnie i wrażeń miałam (i mam do dziś) milion. Pozdrawiam Ciebie serdecznie, a wszystkim miłego weekendu życzę i pa - Majka

    OdpowiedzUsuń