wtorek, 14 lipca 2015

Asertywność - uczmy się poprawnie ją stosować...,

Bądź asertywna/ny 

na co dzień i od święta, 

czyli o tym jak szanować siebie

Nie potrafisz zwrócić uwagi komuś, kto w twojej obecności zachowuje się wulgarnie lub w sposób, który Cię obraża? 
Obawiasz się przed oddaniem do sklepu produktu/towaru nawet, gdy jest ewidentnie wadliwy? Nie upominasz się o resztę, kiedy kelner/ka traktuje ją jako napiwek? Robisz coś wbrew sobie tylko dlatego, że nie chcesz, czy boisz się przeciwstawić otoczeniu, swoimi bliskim, szefowi/szefowej? Nie znosisz tych momentów, kiedy ktoś cię chwali lub krytykuje, bo nie wiesz, jak się zachować?
Jeśli twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi twierdząco, może oznaczać to, że szanujesz prawa innych, a swoje ignorujesz. Czas z tym skończyć! Warto zacząć swobodnie wyrażać siebie, swoje myśli, opinie i poglądy.
Zapraszamy Cię na krótki trening asertywności,
który pomoże wzmocnić Twoją samoocenę i poczucie własnej wartości. Nauczysz się jak reagować w trudnych sytuacjach, pomoże przełamać stereotypy i obawy, rozwiązywać konflikty lub walczyć z poczuciem winy i wstydem. Asertywności można się nauczyć.W ramach jednej grupy (4 osoby) odbędą się 4 spotkania po 2 godziny. Przewidujemy po 2 spotkania w lipcu i sierpniu.
Zapisz się już teraz wysyłając swoje zgłoszenie na adres e-mail: rownosci@gmail.com (wystarczy podać imię i nazwisko oraz nr tel., a w temacie wiadomości wpisując: Trening asertywności) lub telefonicznie pod numerem 505 576 516. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają.

 Fundacja na Rzecz Równości ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
(budynek Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3) tel. 505 576 516 – zapisy na porady specjalistek/ów (sekretariat Fundacji), tel. 723 174 717 

– konsultacje z osobą pierwszego kontaktu

e-mail: rownosci@gmail.com
facebook: facebook.com/Fundacja.na.Rzecz.Rownosci


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz