sobota, 28 marca 2015

Wiosna z Muzyką i Poezją - w fotografii...


                A tak pięknie witaliśmy  W i o s n ę  . . .

 
W dniu 21 marca br., tak ładnie powitaliśmy W i o s n ę, że poczuła się z nami jak „w domu” i pięknieje z dnia na dzień wyjątkowo szybko i uroczo. Obyśmy tylko nadążyli za nią w zdrowiu i z humorami..

    A wszyscy bardzo się postaraliśmy. Wy kochani tak bardzo licznie przybyliście, więc Artyści dali z siebie wszystko co tylko można, aby uatrakcyjnić i umilić Wam właśnie czas piosenkami i pieśniami, pięknym graniem i najpiękniejszym śpiewaniem a także prześmieszną kabaretową rozrywką zatytułowaną "Na szkolnych wagarach.."   


            
 Więcej fotografii plus skrót opisu w Czytaj więcej
Gdy tylko będą zdjęcia z innego aparatu - dodam je tutaj do wglądu / już są ...
   A w godzinie Muzyki i Poezji zaprezentowano duże możliwości autorskie. Z pośród kilku wykonawców (fotografie dodam) zróżnicowanie było na tyle ciekawe, że zapewne każdy ze słuchaczy doczekał się czegoś przeznaczonego wyłącznie dla siebie i dla swojej wrażliwej duszy…


Serdecznie dziękujemy życzliwym Organizatorom, pięknie śpiewającym i grającym Artystom, radosnemu Kabaretowi oraz Grupie Literackiej która odważyła się zaprezentować Państwu swoje własne możliwości i poetyckie rymowania ujęte w jeden wymowny tytuł „Moje świata widzenie…”. Każdy z wykonawców prezentował jednak swoje świata widzenie we własnych wierszach.


Największe podziękowania i ogromne uznanie należą się Państwu 
 tzn Wam Kochani za Waszą liczną obecność i uwagę nam poświęconą.


                                                   Dziękujemy.

Dodaję tutaj zdjęcia od Krysi Sikorskiej Niemiec


Miłego oglądania, dobrych wspomnień, pozdrawiam serdecznie Majka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz