środa, 15 maja 2013

DZIEŃ SPOŁECZNEJ SUPER MOCY 26 MAJA 2013

Zapraszamy wszystkich Seniorów do udziału w Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2013, które odbędą się 26 maja 2013r. na Pergoli przy Hali Stulecia. Wydarzenie ma charakter familijno – piknikowy. Zachęcamy do zabrania ze sobą  przyjaciół, rodzinę, dzieci, wnuki, prawnuki itp.


Organizacje Pozarządowe oprócz stoisk wystawienniczych szykują dla odwiedzających wiele wydarzeń towarzyszących oraz niespodzianek: konkursy, warsztaty, pokazy, happeningi etc. To świetna okazja, aby poznać czym zajmują się dolnośląskie NGO, jak również możliwość nawiązania szerszej współpracy z nimi. Szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie: www.halastulecia.pl/ngo

Na targach swoje stoisko będzie miała również Fundacja Aktywny Senior. Przygotowania już ruszyły. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas i pomogli nam przygotować gadżety na ten dzień.


W związku z targami w dalszym ciągu poszukiwani są chętni wolontariusze do pomocy przy obsłudze targów oraz chętni do obsługi stoiska Fundacji Aktywny Senior. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres i.nowinska@sektor3.wroclaw.pl lub bezpośrednio do Iwony Nowińskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz