piątek, 19 czerwca 2015

Ciekawe...

O projekcie

 

Cyfrowe Spotkania to projekt realizowany przez Ośrodek Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu skierowany, do osób, które przekroczyły 50. rok życia.  


W ramach projektu pragniemy zaprosić mieszkańców Wrocławia na cykl otwartych spotkań tematycznych, na których uczestnicy będą mieć okazję oswoić się z mediami cyfrowymi i jeszcze sprawniej funkcjonować w internecie. 
Już od czerwca zapraszamy na wirtualne wycieczki, konsultacje z cyfrowymi ekspertami, konkursy z nagrodami, ale głównie na porywające spotkania, dzięki którym dowiecie się m.in. jak bezpiecznie poruszać się po internecie, jak założyć i obsługiwać konto bankowe, czy w jaki sposób robić zakupy online. 
Chcemy pokazać, że internet i nowe media służą zarówno rozrywce, jak i edukacji, a także czynnościom niezbędnym w codziennym życiu. W ramach projektu odbędzie się 8 spotkań, które będą odbywać się w Klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. 
Wstęp na każde z nich jest bezpłatny
Program ropoczyna się 23 czerwca 2015 r. - godz.12.oo

W programie m.innymi:
- prezentacja projektu
-  "Chcę rozumieć o czym mówi mój wnuk" - spotkanie z Urszulą Lubecką
- wirtualne wycieczki z Jerzym Tomaszewskim
- indywidualne konsultacje z cyfrowymi ekspertami
- występ kabaretu Chyba
- prezentacja Centrum Sztuki WRO
- oraz wiele innych atrakcji


Zapraszamy do kontaktu
cyfrowe@firlej.wroc.pl  tel. 
 
71 795 66 67

Klub Firlej
ul. Grabiszyńska 56, 
53-504, Wrocław

 Media cyfrowe 

- to dowolna forma (lub format) prezentacji i użytkowania treści (np. tekstowych, graficznych, audiowizualnych), które są zapisywane, odtwarzane, dystrybuowane i edytowane przy użyciu urządzeń, nośników i systemów elektronicznych, działających w oparciu o informacje przetwarzane w systemie cyfrowym. 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza