Zajęcia animacyjne

Zajęcia animacyjne - Anima (łac. duch) - są chwilą wzmacniającą ducha  każdego z Was, ducha wspólnoty, wspólnej pracy, komunikacji interpersonalnej. Mają Was wzmocnić w trudach szkoleń, liczymy, że nauczą Was wspólnej pracy i zachęca do wspólnego tworzenia kolejnych projektów. Mamy nadzieję, że wspólne działania wyzwolą również ducha wolontariatu :)

Czekamy na Wasze niesamowite pomysły i ich wspólną realizację, która przyciągnie kolejnych "studentów" AASW!

13 komentarzy:

 1. Witajcie studenci!
  Podsyłam linki do stron, na których znajdziecie informacje na temat wolontariatu.
  Polecam
  www.dobrywolontariat.pl,
  www.erw2011.gov.pl

  OdpowiedzUsuń

 2. Witam ,serdecznie !
  Zajęcia animacyjne z p. Iwonką są rewelacyjne .
  W tym kierunku jest b.dużo do zrobienia. Super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj po zajęciach wyszłam z uśmiechem . Uleńka opracowała projekt Prozdrowotny i było z tego powodu ciekawie a jeszcze do tego p. Marek powiedział dużo informacji .
  Słuchaliśmy w skupieniu .

  OdpowiedzUsuń

 4. komentarz:Zajęcia animacyjne są ciekawą lekcją która wymaga osobistego brania w niej udziału,głośnego myślenia,angażowania się w realizowaniu podjętego zadania oraz współpracy zgodnej z pozostałymi uczestnikami zajeć.Iwona zajęcia prowadzi interesująco,konkretnie i zdecydowanie.Podoba mi się forma prowadzenia zajęć
  Jadwiga grupa III

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajęcia mobilizujące do myślenia.Szukanie rozwiązań na dany temat.Angażują się wszyscy obecnych na zajęciach. Mocno pracują nasze szare komórki.Miło jest na zajęciach.Pozdrawiam Ludmiła gr.2

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam zaangażowanie Iwonki w pracę nad tak obszernymi tematami związanymi z niesieniem pomocy osobom 60+. Jej pomysły są godne największej uwagi i jednocześnie także naszego zaangażowania. Swoją postawą mówi nam: "ruszcie się i zróbcie coś dla siebie i innych w waszym otoczeniu. Nic samo nie przyjdzie". Dziękuję Ci Iwonko za całokształt Twojej pracy i życzę wiele sukcesów na tym polu "społecznikowskim". U. Ł. gr. III

  OdpowiedzUsuń
 7. Na zajęciach animacyjnych mieliśmy okazję wysilić swoje umysły na organizowanie pracy w grupach, podejmowanie nowych przedsięwzięć i projektów,oraz otworzyć się na drugiego człowieka.Zajęcia były prowadzone rzetelnie,konkretnie i twórczo.A najlepszym przykładem dobrej organizacji był cały program Aktywnego Seniora prowadzony przez Marka Ferenca i Iwonę Nowińską. Tym osobom składam serdeczne podziękowania za wielki trud,cierpliwość i zaangażowanie w pobudzeniu naszej aktywnośći i wiary w siebie.
  Mam nadzieję,że będziemy kontynuować dalsze prace i podejmować nowe inicjatywy.
  Wielkie uznanie i serdeczne gratulacje!!!
  Danuta Minowska gr.II

  OdpowiedzUsuń
 8. Pootwierał nas ten projekt w Sektorze- oj pootwierał.Na sprawy o jakich to nawet nie śniliśmy. A tu jeszcze zajęcia animacyjne.Myślę sobie co to za" ustrojstwo".Poczytałam w Wikipedii zadzierzgnęłam języka.No idę.Najpierw powoli jak żółw ociężale....itp itd itp....A tu zdziwienie:praca w grupach,pomysły nie powiem i wbiło mnie w krzesełko i słucham,słucham i staję się zaangażowana.mądrzejsza.pobudzona do działania.A przed zaśnięciem myśli krążą jak na karuzeli od takich czy dam radę po takie, że oczywiście DAM RADE i DAŁAM!!! A teraz powiew Dziękuję AS gr III

  OdpowiedzUsuń
 9. Miła zabawa ,doświadczenie rozmowy dużo śmiechu i zadowolenia . Anonimowy S. S pisze ze ciężko było ---czy da rade --DAŁA .
  Oto cały komentarz ---fajny . !
  Super było . Dziękuję IWONKO >
  Do ponownego zobaczenia.
  GRUPA 3

  OdpowiedzUsuń
 10. Okazało się że zajęcia animacyjne mogą być bardzo ciekawe.
  To dzięki pani Iwonie. Dowiedzieliśmy się jak trudny temat opracowanie projektu i uzasadnienie aby został przyjęty do realizacji.
  Grupa IV

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się ,że nasze drogi się zeszły.Jesteś mi bardzo bliska duchowo.Jest w Tobie pasja i pewność,że to co robisz jest właściwe - to 80% sukcesu każdego przedsięwzięcia . Życzę Ci powodzenia .Ewa- grupa III

   Usuń
 11. Iwonko!
  Twoja radość życia i uśmiech są zaraźliwe.
  Zajęcia animacyjne prowadzone były bardzo profesjonalnie. Wiele ciekawych rzeczy można było się dowiedzieć. Zajmująca była praca w grupach no i jaka inspirująca.
  Nie zdawałam sobie sprawy że napisanie projektu jest tak trudne, jednak przy Twojej pomocy okazało się to całkiem ciekawą inspiracją.
  Wielkie dzięki za tak ciężką pracę nad nami.AJ grupa IV

  OdpowiedzUsuń
 12. Pani Iwonko ,tym wpisem chciałam podziękować za to ,że razem z Panem Markiem podjęliście się trudnej pracy z ludźmi starszymi.Jestem Wam za to bardzo wdzięczna ,bywajcie zdrowi.
  Więcej takich pomysłów.
  Helena Janusz gr. II .

  OdpowiedzUsuń