Galeria

Turniej Gier Planszowych w Bibliotece


Aqua Aerobic - grupa 2
Język angielski - grupa 2Zajęcia animacyjne - grupa 2Gimnastyka - grupa 3


Język niemiecki - grupa 3Kalambury - grupa 3
Nordic Walking - grupa 3Zajęcia ekologiczne - grupa 3

Kurs komputerowy - grupa 4


Zajęcia animacyjne - grupa 4Wolontariat - Ekologiczny Dom Seniora


Ognisko na zakończenie

9 komentarzy:

 1. Zdjęcia są wspaniałą pamiątką naszych spotkań i wzajemnej współpracy w różnych dziedzinach. Dziękuję, to dobry pomysł. Co ciekawsze zdjęcia drukuję i przechowuję w swoim albumie. Liczę na więcej. Serdecznie pozdrawiam pomysłodawców i wykonawców. U. Ł. gr. III

  OdpowiedzUsuń
 2. Animacja----miła atmosfera. Dużo ciekawych informacji. Mało zdjęć z grupy 3. Jestem zadowolona z zajęć z panią Iwonką . Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 3. SUPER BYŁO > POZDROWIENIA DLA ORGANIZATORÓW >  G R U P A ------#3

  OdpowiedzUsuń
 4. No i proszę JAKA WSPANIAŁA GALERIA.Miła pamiątka tylko szkoda ,że w zastraszającym tempie ten projekt umyka.Będzie żal bardzo żal,że się rozstajemy.Szkoda,że następne wnioski o dofinansowanie nie przeszły.Pan Michał Ferenc"MAREK" tak się starał tak walczył,a teraz CO? Co z nami? kto nas przygarnie,kto nas przytuli?ochroni nas wiatrochronem.A mu już założyliśmy kapelusiki przykleiliśmy sobie wąsy i tak jak na tym pięknym plakacie myśleliśmy,że poprzypinali nas pineskami i tak będziemy trwać.Ale się nie damy coś pomyślimy,coś stworzymy i będziemy się trzymać w grupie bo to daje nam siłę na dalsze pogodne życie. DZIEKUJEMY za już prosimy o więcej.AS gr III

  OdpowiedzUsuń
 5. Diękuję Ci Iwonko za przekazanie nam tak dużo ciekawej i
  przydatnej dla nas wiedzy.To skłoniło nas do dalszego działania,innego myślenia i podniesienia naszej samooceny. To co stworzyliście z Markiem to jest coś wspaniałego i wartościowego dla grupy wiekowej 60+. Jestem przekonana ,że na tym nie zakończymy naszej edukacji.My chcemy dalej się dokształcać i być przydatnymi w społeczności.
  Basia K. gr IV

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądając zdjęcia już wspominam jak było fajnie. Znajomości,które się zawiązały,możliwość kontaktu mejlowego,no i spotkania, które są dla nas miłe.Dziękuję,że mogłam brać w programie- Akademia aktywnego seniora 60+. Ludmiła gr.2.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapomniałam dodać-WOLONTARIUSZA L.gr.2

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapomniałam ---o nie . Wspominam ,wspominam oglądam galerię zdjęć i jestem zachwycona udziałem spotkaniach ,,Aktywny Senior "
  . Pozdrawiam ślicznie i mam nadzieję ze znowu się zobaczymy . Ps ---wniosłam ze spotkań dużo zmian w moim życiu.

  GRUPA 3

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspomnienia ---miłe !
  Czas tak szybko leci . !
  Pozdrawiam i też mam nadzieję ze się znowu zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń