poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Zaproszenie do udziału w programie "PRZYJACIEL SENIORÓW"Przyjaciele Seniorów poszukiwani...

Wrocławskie Centrum Seniora i członkowie Wrocławskiej Rady Seniorów zapraszają do zgłaszania kandydatur indywidualnych lub organizacji/firm do uzyskania Tytułu PRZYJACIEL SENIORÓW.


Celem programu pn. „Przyjaciel Seniorów” jest wyłonienie zwycięzców, podmiotów, które:- realizują projekty zmierzające do poprawy sytuacji i jakości życia Seniorów,- promują  inicjatywy związane z działaniami na rzecz Seniorów,- propagują w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu Seniorów,- podejmują współpracę z innymi podmiotami na rzecz działań pro senioralnych.Kapituła przyzna Tytuł i 5 statuetek na posiedzeniu 12 września br. Zostaną one uroczyście wręczone podczas inauguracji tegorocznych obchodów Dni Seniora, 22 września (czwartek).

Program Dni Seniora w linku: www.dniseniora.pl

Aby wziąć udział we współzawodnictwie o ten zaszczytny TYTUŁ należy do 9 września wypełnić Formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. Dokumenty prosimy o przesyłanie na adres pocztowy Organizatora: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław. Proszę o dopisek:  dotyczy Programu „Przyjaciel Seniorów”. Wymagany Formularz należy uzupełnić o dokumentację uzasadniającą wyróżnienie. Dokumenty przesłane drogą mailową wymagają własnoręcznego podpisu. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem poniżej. 

Informacje na temat programu: Jolanta Podsiadło, tel. 71- 772-49-35.

Regulamin i Formularz zgłoszeniowy poniżej. 
Termin: 08.08.2016 (poniedziałek) (Całodzienne) to 10.10.2016 (poniedziałek) (Całodzienne)

Załącznik
Wielkość
22.28 KB
27.21 KBBrak komentarzy:

Prześlij komentarz