czwartek, 31 marca 2016

Atrakcyjna propozycja...

...Byłem w Ośrodku Wypoczynkowym "Sabat" i podsyłam ofertę wypoczynku dla Seniorin i Seniorów. Byłoby dobrze zamieścić ofertę na Blogach. Pozdrawiam serdecznie i polecam!  Czesław ...
 Propozycja wypoczynku jest następująca:

Terminy:

I.     11-17.04.2016 r.
II.    16-22.05.2016 r.
Cena:

580 zł/ 1osoba

Cena obejmuje: 
przejazd autokarowy (z, i do Wrocławia), noclegi, wyżywienie 3 x dziennie, 2 wycieczki piesze z przewodnikiem, ognisko z pieczeniem kiełbasek z akompaniamentem muzyki biesiadnej, uroczysty bankiet na zakończenie turnusu.

Każdy(a) chętny(a) musi dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 30 % wartości zamówienia ( 174 zł) - w dniu zapisu, pozostałą część może wpłacić w dniu przyjazdu na turnus.


Mieścimy spokojnie 50 osób - myślę, że turnus ma sens począwszy od 20 osób.

Serdecznie pozdrawiam!

Marcin Sabat

Mnie oferta bardzo się spodobała, prosimy tylko Czesława, aby uzupełnił nam brakujące dane, mianowicie: gdzie Czesławie taka gratka jest możliwa (miejscowość) i ewentualnie telefon kontaktowy, OK? Będziemy wdzięczni, pozdrawiam Majka

Oto dopowiedzenie Czesława w temacie:
O.W.Sabat( Dworek Myśliwski Księżnej Orańskiej) to:  www.miedzygorze.sabat.info.pl;  kontakt:miedzygorze@sabat.info.pl;  tel:607 039 039. 

1 komentarz:

  1. Od jakiegoś czas przeglądam ten blog i nie mogę wyjść z podziwu jak fajnie organizujecie czas seniorom. Świetna inicjatywa. Wiele osób w moim wieku, a jestem już po 70-stce zapomina o tym jak można korzystać z życia. Moje dzieci bardzo dbają o mnie. Niestety są dość daleko więc nie mają możliwości pilnować mnie cały czas. Czytałem z nimi ostatnio na http://goldcare.com.pl/ o zatrudnieniu opiekunki. Myślę, że to całkiem dobry pomysł bo jednak przy codziennych zadaniach jest mi ciężko.

    OdpowiedzUsuń