piątek, 7 czerwca 2013

Działanie ekologiczne Seniorów

Szanowni Państwo,

w ramach realizowanego projektu Akademia Aktywnego Seniora Wolontariusza mamy zaplanowane dla Państwa „działanie ekologiczne Seniorów”.

Ten obowiązkowy punkt projektu zrealizujemy w najbliższą środę to jest 12 czerwca na terenie posesji i parku otaczającego DOM SENIORA „POD PLATANEM”. Ośrodek jest prowadzony przez Stowarzyszenie p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy „Przyjaciele Seniorom”.

Podczas spotkania zajmiemy się wiosennymi porządkami w ogrodzie otaczającym obiekt, co zajmie każdej grupie jakieś 2 godziny. Następnie planujemy piknik z grillowaniem na terenie już posprzątanego ogrodu.

Grupy 1,2,3 spotykamy się o godz. 14-tej. Grupę 4 oczekujemy o godz.15.30

Ośrodek znajduje się na ul. Sołtysowickiej 59a. Dla osób wyjeżdżających z ul. Legnickiej dojazd autobusem linii 119 z przystanku Kwiska, wysiadamy na przystanku „Redycka”, przejazd ok. 25 minut.


5 komentarzy:

 1. Dzięki za tak udany dzień. Prawdę mówiąc wspaniały . Pogoda dopisała a do tego pracy też było ---porządki w ogrodzie.
  Dziękuję Iwonce i Markowi . Serdecznie pozdrawiam ---grupa trzecia

  OdpowiedzUsuń
 2. To był wspaniały dzień! Wspaniała pogoda, ruch na świeżym powietrzu i poczęstunek w miłym towarzystwie. Najważniejsza jednak była satysfakcja z wykonanych zadań i uśmiech na ustach SIOSTRY. To był naprawdę dobry uczynek! Dziękuję inicjatorom tego przedsięwzięcia IWONCE i MARKOWI - są wspaniali i pełni inwencji twórczej. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszej pracy. U. Ł. gr. III

  OdpowiedzUsuń
 3. DOM SENIORA ---było wspaniale . Brakowało mi ruchu .Pomoc moja zaowocowała na przyszłość. Siostra przeurocza ---dziękowała nam uśmiechem.
  Dzięki p. Markowi i p. Iwonce . Grupa 3.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czynić dobro - to normalka
  Czynić dobro- to lojalka
  Ten kto szybko daje -naprawdę 2 razy daje
  Pamiętaj,że dobro zawsze wróci do Ciebie!!!
  AS gr III

  OdpowiedzUsuń
 5. Wolontariusze,wolontariusze,to takie piękne dusze,
  tyle się narobili lecz wcale się nie zmęczyli.
  Dużo pracy oddają i wcale nie przestają.
  Krok po kroczku,rok po roczku
  miło było i wcale się nie skończyło.
  Wyszukują sobie zadanie
  Na ile sił im stanie.

  AS gr III

  OdpowiedzUsuń