czwartek, 27 lipca 2017

Aktywność społeczna - zawsze mile widziana...Zaproszenie na wspólny wyjazd na OFIP
 
Szanowne Wrocławskie Organizacje Pozarządowe,

W dniach 8-9 września, w Warszawie odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych (OFIP). Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych planuje BEZPŁATNIE zorganizować dla 50 osób z wrocławskich organizacji: przejazd autokarem z Wrocławia do Warszawy 8.09 i z powrotem 9.09, nocleg w Warszawie w hotelu Aramis* (w pokojach 2.osobowych) ze śniadaniem, wspólną identyfikację dla całej delegacji oraz zapewnić świetną atmosferę i pogodę. Decyduje kolejność zgłoszeń. Termin na ich przysyłanie mija 31 lipca br.
 

Oferta dla organizacji mających siedzibę na terenie Wrocławia.
W związku z tym zachęcamy Państwa do zgłaszania się do udziału w VIII OFIP: http://ofip.eu/formularz-uczestnika/ (termin zgłoszenia do 31.07!) i zapraszamy do wspólnego wyjazdu do Warszawy.
Po dokonaniu zgłoszenia na OFIP bardzo prosimy o przesłanie na adres mailowy
dfop@dfop.org.pl informacji o osobach zgłoszonych  (imię i nazwisko, nazwa organizacji, kontakt). 
W późniejszym terminie poinformujemy zgłoszone osoby o godzinie i miejscu wyjazdu oraz powrotu.

W przypadku pytań dotyczących organizacji wyjazdu prosimy o kontakt z organizatorem: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych tel. 71 793 23 24, mail dfop@dfop.org.pl.

W przypadku pytań dotyczących programu i rejestracji na OFIP zalecamy kontakt z Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych: http://ofip.eu/kontakt/

NIE ZWLEKAJ! ZGŁOŚ NATYCHMIAST SWÓJ UDZIAŁ W VIII OFIP I JEDŹ WSPÓLNIE Z NAMI!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza