niedziela, 28 lutego 2016

Jeśli nie z chórem lub jako soliści uczestniczmy jako słuchacze - warto...


Polecamy, zapraszamy, zachęcamy do czynnego udziału, zgłaszania się zespołów i solistów!


Europejski Festiwal Piosenki Esperanckiej po raz czwarty!

Zgłaszajcie się Państwo już dziś!
Czekają cenne nagrody i zdrowa dawka kulturalnej rywalizacji!

Polski Związek Esperantystów i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zapraszają do udziału w IV Europejskim Festiwalu Piosenki Esperanckiej, który odbędzie się w dniach 7-8 maja 2016 we Wrocławiu.

Tradycyjnie, jak co roku, w majowej uroczystości można wziąć udział w dwóch kategoriach:
1. chór lub zespół
2. solista
Warunki uczestnictwa: Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Każdy uczestnik wykonuje dwie piosenki: jedną w języku esperanto, drugą w ojczystym lub innym dowolnym języku obcym. Oceniane są tylko piosenki w języku esperanto.Wszelkie informacje (regulamin i formularz zgłoszeniowy) można uzyskać pod adresem: festivalo.eo@gmail.com podając w temacie emaila: Ekanto. Telefon kontaktowy: 665 310 609, w godz. 20:00-21:00Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! 
Zgłoszenia: do 15 kwietnia 2016 r.Nie zwlekajcie, zgłoście się już dziś. Niech muzyka i esperanto po raz kolejny połączą pokolenia! Uroczysty koncert - Gala Laureatów odbędzie się w niedzielę 8 maja, w Sali czerwonej Narodowego Forum Muzyki.
Więcej szczegółów o gali finałowej: już wkrótce we Wrocławskim Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 oraz w internecie http://www.seniorzy.wroclaw.pl/europejski-festiwal-piosenki-esperanckiej

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza