poniedziałek, 14 grudnia 2015

Koncert kolęd i pastorałek

                                                                 Z A P R O S Z E N I E


W czwartek 17 grudnia o godzinie 18:00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym w kompleksie Hali Stulecia odbędzie się świąteczny koncert kolęd i pastorałek dla seniorów - w wykonaniu seniorów z Gminy Radków. Wydarzenie organizowane jest przez Halę Stulecia we współpracy z Gminą Radków oraz Wrocławskim Centrum Seniora. W ten sposób organizatorzy chcą podziękować za udział seniorów w imprezach organizowanych na terenie Hali Stulecia w ciągu całego roku.

Świąteczny program artystyczny w wykonaniu seniorów z Gminy Radków, którzy z pełnym zaangażowaniem pielęgnują ludowy charakter swojego regionu, będzie ostatnim w tym roku wydarzeniem, które Hala Stulecia zorganizuje dla seniorów. W programie zaplanowano trzy koncerty lokalnych zespołów. W pierwszej części usłyszymy najstarsze kolędy i pastorałki w wykonaniu ludowego zespołu Katarzynki z Radkowa. W dalszej części w góralskim klimacie rozbrzmiewać będą polskie kolędy, a ich wykonawcami będzie góralska kapela Harnaś. W ostatniej części świątecznego spotkania wszyscy zaśpiewamy wybrane utwory wraz z chórem Cantus, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. W holu Wrocławskiego Centrum Seniora zostaną przygotowane przez mieszkańców Gminy Radków również stoiska świąteczne.
Wstęp na koncert wyłącznie za okazaniem zaproszenia, które można nieodpłatnie odebrać od wtorku 15 grudnia we Wrocławskim Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6, pok. 20, od  pn-pt, w godz. 9:00-15:00. Ilość zaproszeń jest ograniczona.
 
O artystach wykonawcach dowiedz się więcej otwierając link

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza