niedziela, 30 sierpnia 2015

Piknik Wolontariatu w nalbliższy weekend...

Piknik Wolontariatu na 

Wyspie Słodowej

Miejskie Centrum Wolontariatu wraz z Partnerstwem na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „RAZEM DLA WOLONTARIATU” zaprasza wolontariuszy oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji zaangażowanych w organizację wolontariatu na Piknik Wolontariatu,
który odbędzie się na Wyspie Słodowej.

Na uczestników czekają poniższe atrakcje: 
rozgrywki sportowe w dyscyplinach The World Games 2017;
• możliwość korzystania ze sprzętu sportowo-rekreacyjnego (m.in. ścianka wspinaczkowa, stanowiska do mini-squasha);
• pokaz filmowy dla wolontariuszy;
• udział w grze miejskiej „Wrocław – wielokulturowe miasto spotkań”
• koncert z zagadkami muzycznymi od godz. 18:00, wystąpi Michał Drezner,     założyciel Muzycznej Garderoby;
• a przede wszystkim spotkania pomiędzy wolontariuszami a reprezentantami innych organizacji pozarządowych i instytucji w atmosferze pikniku w samym sercu miasta (uszczegółowienie czytaj poniżej).
Piknik Wolontariatu rozpocznie się w dniu 5 września 2015 r. (sobota)godz.14:00.

SERDECZNIE   ZAPRASZAMY


 Do przygotowywania swoich atrakcji zapraszamy na Wyspę Słodową od godziny 13:00. Ze względu na piknikowy charakter spotkania, zachęcamy do zorganizowania swoich stanowisk także na kocach/leżakach/pufach oraz nastawienie się na dobrą zabawę i integrację. W razie pytań lub problemów organizacyjnych prosimy o kontakt z Miejskim Centrum Wolontariatu.
Potwierdzenie udziału należy zgłosić do dnia 3 września na adres mailowy: centrum@wolontariat.wroclaw.pl.

Jak przy każdej imprezie plenerowej, istnieje ryzyko wystąpienia złych warunków atmosferycznych. W przypadku odwołania lub przeniesienia imprezy będziemy kontaktować się z przedstawicielami zgłoszonych organizacji. Szczegółowe informacje dotyczące Pikniku Wolontariatu znajdują się w
Regulaminie, który można pobrać TUTAJ. Wszelkie informacje dotyczące pikniku udzielane są w również w biurze Miejskiego Centrum Wolontariatu przy ul. Św. Marcina 4 oraz pod numerem telefonu: 71 71 42 415.


SERDECZNIE   ZAPRASZAMY   Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza