czwartek, 5 lutego 2015

Problemy różne miewają oblicza...

lutowy KABEL
Kochani Czytelnicy KABLA,


Musimy podzielić się z Wami smutną informacją. Niestety, pomimo usilnych zabiegów i najszczerszych chęci, nie udało nam się doprowadzić do wydania lutowego drukowanego biuletynu. Na wiele rzeczy nie mamy wpływu. Jest nam z tego powodu bardzo przykro. Ale nie poddajemy się! W związku z tym w przyszłym miesiącu będziemy jeszcze prężniej prowadzić nasz portal www.kulturadlaseniora.pl oraz profil facebookowy (www.fb.com/KulturaDlaSeniora). Tam nas szukajcie. My już teraz intensywnie myślimy o marcowym wydaniu i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Was nie zawieść!

Koordynator projektu
Agata Pawlińska

Takie oficjalne wyjaśnienie zostało zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Ponadto tamże jest kalendarz Wydarzeń, gdzie można kliknąć w konkretną datę i uzyskać Informacje nt Wydarzeń w tym dniu we Wrocławiu, chociaż tyle co jest aktualnie możliwe to zrobiliśmy, a więc korzystajcie. Aktualnie trwa odwołanie od negatywnej oceny naszego projektu na 2015 rok przez dwie instytucje tj. UM Wrocław i Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej.

O efektach naszych odwołań będziemy informować. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co... My Redakcja pracujemy jako Zespół Wolontariuszy, ale już składanie numeru i drukarnia pracują za realne pieniądze. Jako wierni nasi Czytelnicy zasługujecie na tę podstawową informację co niniejszym czynimy dla Was. Łączymy serdeczne pozdrowienia.

W imieniu Redakcji Kabla - Majka Stanek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza